Zawory zwrotne Jest 3 produktów.

Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów

Zawory zwrotne stosowane w dystrybucji paliwa, oleju

Jako firma działająca na rynku paliwowym od wielu lat, dbamy o to, aby każdy - nawet najbardziej wymagający Klient znalazł w naszej ofercie produkty, które spełnią jego oczekiwania. Specjalizujemy się w sprzedaży dystrybutorów oraz osprzętu, który niezbędny jest w przypadku branży paliwowej. Nie inaczej jest z zaworami zwrotnymi. Te, które znajdziesz w naszej ofercie, wykonane są z doskonałej jakości materiałów. Gwarantują trwałość instalacji oraz wieloletnie spełnianie swojej funkcji. Dzięki temu masz pewność, że proces dystrybucji, czy przepompowywania jest szczelny i bezpieczny. W szczególności w przypadku różnego rodzaju paliw, w tym oleju napędowego, czy benzyny ma to ogromne znaczenie w kontekście zarówno środowiska, jak i Twojego i Twoich pracowników zdrowia. Czym w ogóle jest zawór zwrotny? Jest to zawór, który służy do zapewnienia przepływu różnego rodzaju płynów, w tym paliw, olejów i smarów w jednym kierunku. Zawory zwrotne i zawory samoczynne gwarantują przepływu płynów w jednym kierunku. Stosowane są w zbiornikach oraz sprzęcie paliwowym. Zawory zwrotne kulowe z kolei to tak zwane zawory obrotowe, które ze względu na wyjątkowo wysoką szczelność mają wiele różnych zastosowań. Korzysta z nich wiele branż, w tym przydają się do montażu zbiorników.

Zawory zwrotne najwyższej jakości - zadbaj o komfort i bezpieczeństwo pracy

Zawory zwrotne, które znajdziesz w naszym sklepie to produkty, który bez wątpienia wyróżniają się doskonałą jakością oraz starannością wykonania. Przekłada się to m.in. na długotrwałe i sprawne działanie. Szeroki wybór sprawia, że możesz nabyć u nas wszelkiego rodzaju armaturę, która niezbędna jest do osprzętowania sieci dystrybucyjnej paliw, smarów, olejów oraz płynu AdBlue. Jeśli nie jesteś pewien, czy odpowiedni produkt wybrałeś, zapewniamy Ci profesjonalne porady w doborze akcesoriów. Zadbamy o to, aby osprzęt, który kupujesz, spełniał Twoje oczekiwania i służył jak najdłużej. Nasi pracownicy, to doświadczeni fachowcy aktualizujący swoją wiedzę. Wszystko po to, aby zapewnić Ci kompleksowość usług.

Zawór zwrotny w Techtor - co możesz u nas znaleźć?

Jednym z produktów, który znajdziesz w naszej ofercie, jest zawór zwrotny z koszem ssawnym. Jest to zawór wykonany z doskonałej jakości materiału, jakim jest mosiądz oraz wyposażony w kosz ssący typu monolit. Szczególnie polecany jest do instalacji, w których przepompowywana ciecz pod żadnym pozorem nie powinna się cofać w momencie, gdy pompa zostaje odcięta od prądu. Oprócz instalacji paliwowych może on być stosowany także w instalacjach grzewczych i wodnych. Innym produktem, który możesz znaleźć w naszym sklepie, jest zawór zwrotny z filtrem siatkowym. Wykorzystywany jest on na zakończeniu linii ssawnej w układach dystrybucyjnych paliwa. Jednak nie tylko. Często zastosowanie znajduje w zbiornikach dwupłaszczowych do magazynowania oleju napędowego. Jest on odpowiedzialny na wstępne oczyszczenie paliwa z dużych elementów zanieczyszczających. Oprócz tego wpływa on także na ułatwienie rozruchu pompy. Jego wykorzystanie sprawia, że czynność ta pozbawiona jest zbędnych oporów.